pondělí 24. října 2016

Veřejná přednáška – výklad Kuntuzangpo Monlam (Invokace Samantabhadry) s Eliem Guariscem

Vážení přátelé,

srdečně zveme na veřejnou přednášku s vysvětlením Kuntuzangpo Monlam (Invokace Samantabhadry), která se bude konat 19.11.2016 v Praze, a kterou povede Elio Guarisco.
Jedná se o veřejnou přednášku, která je určena všem zájemcům bez omezení:) Proto nezapomeňte pozvat i své příbuzné, přátele a známé, které by toto téma mohlo zajímat!Prosíme, registrujte se na přednášku co nejdříve, abychom mohli v případě velkého zájmu zajistit dostatečně velký prostor.

Samantabhadra reprezentuje v tibetském buddhismu prvotní stav bytí. Invokace Samantabhadry je praxí, kterou ve vizi objevil Rigdzin Godemčhen. Patří do cyklu nauk severních pokladů a obsahuje principy nauky dzogčhenu ve formě invokace.

Výklad povede dlouholetý žák tibetského mistra dzogčhenu Čhögjala Namkhai Norbu, Elio Guarisco, který byl Rinpočhem autorizován k výkladu některých praxí.

Elio Guarisco se narodil roku 1954 v Itálii. Od roku 1986 je žákem Čhögjala Namkhai Norbu a členem Komunity dzogčhenu.
Pracoval na řadě překladů pro Shang Shung Institute v Itálii včetně několika knih Čhögjala Namkhai Norbu věnovaných tibetské medicíně. Od roku 2003 je jedním ze tří hlavních překladatelů projektu Ka-ter. Kromě toho pracuje jako instruktor v programu cvičení tibetských překladatelů. Je autorizovaným instruktorem Santi Mahá Sanghy II. úrovně.


Předběžný program: 
Sobota 19.11.2016
- dopoledne 10:00 - 12:00
- odpoledne 15:00 - 17:00

Místo a čas budou upřesněny později, stejně tak i další doplňující informace, a zaslány všem registrovaným prostřednictvím emailu!

Doporučený příspěvek je 300,- Kč, který bude použit na uhrazení provozních nákladů.

Registrace zde: https://goo.gl/forms/M4nbpapp00u5XIyu1

Děkujeme a těšíme se na vás!

Modrý gakyil

Žádné komentáře:

Okomentovat